Title:

Name and School:

Secretariat General

 
Secretary General                                    Arinjay SINGHAI (M)
  UWC South East Asia
   
Deputy Secretary General Lanz Aaron TAN (M)
  British School Manila
   
Deputy Secretary General Krishna KASIM (M)
  Jerudong International School
   
President of the General Assembly Samuel Jian Xuan NG (M)
  Mont'Kiara International School
   

ECOSOC

 
President of ECOSOC Timothy MILLAR (M)
  Australian Int. School Malaysia
   
Deputy President of ECOSOC Soo Bin (May) LEE (F)
  Hsinchu American School
   
Deputy President of ECOSOC Remco HOLSTEGE (M)
  UWC South East Asia
   

Human Rights Council

 
President of HRC Marie-Claire JALAGUIER (F)
  Canadian Int. School Singapore
   
Deputy President of HRC Olivia LINDELL (F)
  Stamford American School
   
Deputy President of HRC William HARDING (M)
  Australian Int. School Hong Kong
   

Security Council

 
President of Security Council Spencer YAO (M)
  Hsinchu American School
   
Deputy President of Security Council Adam McMahon (M)
  Stamford American School
   
Deputy President of Security Council Won Jun YANG (M)
  Renaissance Int. School Saigon
   

General Assembly

 
GA First Committee  
Chair First Committee Min Ji KIM (F)
  Shekou International School
   
Deputy Chair First Committee Alice HU (F)
  Pacific American School
   
Deputy Chair First Committee Omar KAUSAR (M)
  International School Manila
   
GA Second Committee  
Chair Second Committee Nadezhda VAILLANCOURT (F)
  British School Manila
   
Deputy Chair Second Committee Ismail ZULKEPHLI (M)
  Mont'Kiara International School
   
Deputy Chair Second Committee Uday MEHRA (M)
  Mercedes-Benz International School
   
GA Third Committee  
Chair Third Committee Jane CHEA (F)
  Mont'Kiara International School
   
Deputy Chair Third Committee James PAN (M)
  Taipei European School
   
Deputy Chair Third Committee Jessie WU (F)
  Pacific American School
   
GA Fourth Committee  
Chair Fourth Committee Jacob EARLEY (M)
  Shanghai American School (Puxi)
   
Deputy Chair Fourth Committee Eugenia Madeleine LIN (F)
  Kaohsiung American School
   
Deputy Chair Fourth Committee Hugo WILLIAMS (M)
  Kumon Kokusai Gakuen
   
GA Sixth Committee  
Chair Sixth Committee Virginia LI (F)
  Shekou International School
   
Deputy Chair Sixth Committee Madelief VAN PELT (F)
  UNIS Hanoi
   
Deputy Chair Sixth Committee Kaveen PARTHIBAN (M)
  Australian Int. School Malaysia